Rozvrh cvičebních hodin v hale a sálku

Rozvrh cvičebních hodin v hale a v malém sálku na období 2019 - 2020.

 PDF zde

 

Tělocvična - vstup jen v předepsané obuvi – bez vedoucího cvičení není vstup dovolen!

 Pondělí:

  • 08:00 - 10:00 BPA - střední škola
  • 10:00 - 11:00 SPV
  • 13:00 - 14:00  Valdorfská ZŠ
  • 15:00 - 17:00 TS Gymdance vedoucí: Šiková
  • 17:00 - 18:00 SPV - předškolní + žákyně vedoucí: Kneislová, Beková, Jedlíková
  • 18:00 - 19:00 OMG - vedoucí: Šiková
  • 19:00 - 20:30 ŠKODA JS - Jirmal
  • 20:30 - 22:00 SPV - volejbal Šolajová

 Úterý:

  • 08:00 - 11:00  SPV
  • 11:45 - 12:45  Valdorfská ZŠ
  • 14:00 - 15:00  Valdorfská ZŠ
  • 16:00 - 18:00 Fotbal - žáci, vedoucí: Kučera
  • 18:30 - 20:00 Volejbal - vedoucí: Srb
  • 20:00 - 22:00 SPV - muži, vedoucí: Vodňanský

 St:

  • 08:00 – 11:30
  • 11:45 - 14:45  Sportovní škola od 2.10.2019 do 25.5.2020
  • 15:00 - 17:00 TS Gymdance Plzeň
  • 17:00 - 18:00 SPV - předškolní + žákyně, vedoucí: Kneislová, Beková, Jedlíková
  • 18:00 - 19:00 Moderní gymnastika - vedoucí Klečková
  • 19:00 - 20:30 Volejbal - vedoucí: Srb
  • 20:30 - 22:00 AIMTEC a.s. od 2.10.2019 do 25.3.2020

 Čt:

  • 09:00 - 11:00 SPV
  • 14:30 - 16:00
  • 16:00 - 17:30 Fotbal - žáci, vedoucí: Kučera  1.10.2019 ÷ 31.3.2020
  • 17:30 - 18:30 OMG - vedoucí Drábová
  • 18:30 - 20:00 Volejbal - vedoucí: Srb
  • 20:00 - 22:00 Kanoistika - vedoucí: Mrkos

Pá:

  • 08:00 - 14:00 PBA - střední škola   2.9.2019 ÷ 30.6.2020 
  • 15:00 - 17:00 TS Gymdance Plzeň
  • 17:00 - 18:30 Horolezci - vedoucí: Janata
  • 18:30 - 20:00 Volejbal „B“ - vedoucí: Štádlík
  • 20:00 - 22:00  Lyžaři - vedoucí: Nový

 So:

  • 09:00 - 16:00 KP – volejbal v termínech: dle rozlosování KP
  • 09:00 - 18:30 KP – volejbal v termínech: dle rozlosování KP
  • 18:00 - 19:30 Fotbal – dorost, muži, vedoucí Kučera (říjen až březen dle volejbalu)
  • 18:30 - 20:00 Fotbal – dorost, muži, vedoucí Kučera (říjen až březen dle volejbalu)

 Ne:

  • 10,:0 – 12:00 Fotbal – st. a ml. žáci Kučera (říjen až březen)
  • 12:00 – 14:00
  • 15:00 - 18:00 Softtenis - vedoucí: Blecha
  • 18:00 – 19:30 SK MG Slovan - vedoucí L.Paulová od 1.9.2019
  • 20:00 - 21:30 Fotbal, -vedoucí: Kučera   1.10.2019 ÷ 31.3.2020

 Turnaje a jiné akce dle dohody s TJ - oznámení 14 dnů předem

 

Rozvrh hodin v malé tělocvičně 2019 - 2020

 Od 2.září 2019

 Pondělí:

  • 14:30 - 15:30 
  • 18:00 - 19:30 OMG
  • 19:30 - 21:00

 Úterý:

  • 16:00 – 17:30 SK MG Slovan
  • 17:45 - 18:45

Středa:

  • 14:00 – 16:00
  • 17:00 – 18:30
  • 18:30 – 20:00 SPV – jóga

 Čtvrtek:

  • 14:00 - 15:00
  • 15:00 - 18:00

 Pátek:

  • 15:00 – 16:30 SK MG Slovan

 Při odchodu sálek vždy zamykejte