Oddíly pod Tj Union Plzeň:

Fotbalový oddíl

Fotball

Více informací...

Vodácký oddíl

Více informací...

Horolezecký oddíl

Více informací...

Lyžařský oddíl

Více informací...

Moderní gymnastika

Více informací...

Stolní tennis

Více informací...

Šachový oddíl

Více informací...

Turistický oddíl

Více informací...

Volejbalový oddíl

Více informací...

Oddíl softenisu

Více informací...

HomeTexty webNovinkyRozvrh cvičebních hodin v hale a sálku

Rozvrh cvičebních hodin v hale a sálku

Rozvrh cvičebních hodin v hale a v malém sálku na období 2018 - 2019.

Možno stáhnout ve formátu pdf zde.

 

Tělocvična - vstup jen v předepsané obuvi – bez vedoucího cvičení není vstup dovolen!

 Pondělí:

  • 08:00 - 10:00 BPA - střední škola
  • 10:00 - 11:00 SPV
  • 14:00 - 15:00  Valdorfská ZŠ
  • 15:00 - 17:00 TS Gymdance vedoucí: Šiková
  • 17:00 - 18:00 SPV - předškolní + žákyně vedoucí: Kneislová, Beková, Jedlíková
  • 18:00 - 19:00 OMG - vedoucí: Šiková
  • 19:00 - 20:30 Lyžaři Nový
  • 20:30 - 22:00 SPV - volejbal Šolajová

 Úterý:

  • 08:00 - 11:00  SPV
  • 14:15 - 15:15  Valdorfská ZŠ
  • 16:00 - 18:00 Fotbal - žáci, vedoucí: Kučera
  • 18:30 - 20:00 Volejbal, vedoucí: König
  • 20:00 - 22:00 SPV - muži, vedoucí: Vodňanský

 St:

  • 08:00 – 12:30
  • 11:45 - 14:45  Sportovní škola od 4.10.2017 do 30.5.2018
  • 15:00 - 17:00 TS Gymdance Plzeň
  • 17:00 - 18:00 SPV - předškolní + žákyně, vedoucí: Kneislová, Beková, Jedlíková
  • 18:00 - 19:00 Moderní gymnastika, vedoucí Klečková
  • 19:00 - 20:30 Volejbal, vedoucí: König
  • 20:30 - 22:00

 Čt:

  • 09:00 - 11:00 SPV
  • 14:30 - 16:00
  • 16:00 - 17:30 Fotbal - žáci, vedoucí: Kučera
  • 17:30 - 18:30 OMG, vedoucí Drábová
  • 18:30 - 20:00 Volejbal, vedoucí: König
  • 20:00 - 22:00 Kanoistika, vedoucí: Mrkos

Pá:

  • 08:00 - 14:00 PBA - střední škola 
  • 15:00 - 17:00 TS Gymdance Plzeň
  • 17:00 - 18:30 Nohejbal, MAT Group 5.10.2018 - 31.3.2019
  • 18:30 - 20:00 Volejbal „B“, vedoucí: Štádlík
  • 20:00 - 22:00 Horolezci

 So:

  • 09:00 - 16:00 KP – volejbal v termínech: dle rozlosování KP
  • 09:00 - 18:30 KP – volejbal v termínech: dle rozlosování KP
  • 18:00 - 19:30 Fotbal – dorost, muži, vedoucí Kučera (říjen až březen dle volejbalu)
  • 18:30 - 20:00 Fotbal – dorost, muži, vedoucí Kučera (říjen až březen dle volejbalu)

 Ne:

  • 10,:0 – 12:00 Fotbal – st. a ml. žáci Kučera (říjen až březen)
  • 12:00 – 14:00
  • 15:00 - 18:00 Softtenis, vedoucí: Blecha
  • 18:00 – 19:30 SK MG Slovan, vedoucí L.Paulová od 9.9.2018 do 7.10.2018
  • 20:00 - 21:30 Fotbal, vedoucí: Kučera

 Turnaje a jiné akce dle dohody s TJ - oznámení 14 dnů předem

 

Rozvrh hodin v malé tělocvičně 2017 - 2018

 Od 4.září 2018

 Pondělí:

  • 14:30 - 15:30 
  • 18:00 - 19:30 OMG
  • 19:30 - 21:00

 Úterý:

  • 16:00 – 17:30 SK MG Slovan
  • 17:45 - 18:45

Středa:

  • 14:00 – 16:00
  • 17:00 – 18:30
  • 18:30 – 20:00 SPV – jóga

 Čtvrtek:

  • 14:00 - 15:00
  • 15:00 - 18:00

 Pátek:

  • 15:00 – 16:30 SK MG Slovan

 Při odchodu sálek vždy zamykejte

Free business joomla templates