Oddíly pod Tj Union Plzeň:

Fotbalový oddíl

Fotball

Více informací...

Vodácký oddíl

Více informací...

Horolezecký oddíl

Více informací...

Lyžařský oddíl

Více informací...

Moderní gymnastika

Více informací...

Stolní tennis

Více informací...

Šachový oddíl

Více informací...

Turistický oddíl

Více informací...

Volejbalový oddíl

Více informací...

Oddíl softenisu

Více informací...

HomeTexty webHorolezectví

Horolezectví

Běh okolo Radyně 2012

Beh okolo Radyne 2012V sobotu 6.10.2011 (doufám, že se tenktokrát nekryjeme s jiným během)  se uskuteční již 47. ročník běhu kolem hradu (pod hradem) Radyně. Závod je určen pro širokou veřejnost, proto jste všichni srdečně zváni! Start a registrace na závod bude probíhat na parkovišti pod hradem Radyně u Plzně.

Číst dál: Běh okolo Radyně 2012

Návrat expedice Manaslu 2011 - tisková zpráva

Manaslu

Dne 15.5. 2011 se zpět do Čech vrátila úspěšná Expedice Manaslu 2011 – 8163 m. Několik týdnů před námi dorazili domů i „naši“ trekaři. Všichni členové jsou v pořádku a již se dokonce i po dlouhých téměř 2 měsících zapojili do pracovních procesů.

Číst dál: Návrat expedice Manaslu 2011 - tisková zpráva

Expedice Manaslu 2011

Expedice Manaslu 2011Dne 26.3.2011 odlétá tým, převážně západočeských horolezců, na téměř dvouměsíční výlet do Nepálu – na osmou největší  horu světa Manaslu 8163 m. Nachází se v pohoří Mansiri Himal v oblasti nepálského Himálaje. Název pochází ze sanskrtského slova Manana a lze jej přeložit jako „Mountain of the Spirit“, „Hora duchovna“. Součástí týmu je i náš zaměstnanec Jakub Vaněk.

 

Číst dál: Expedice Manaslu 2011

Horolezecký oddíl

Jsme oddíl s dlouhou tradicí. V současné době čítá náš oddíl zhrubna 20 členů. Jsme členem tělovýchovné jednoty TJ union Plzeň. Věnujeme se především klasickému lezení a lezení v horách. Staráme se o chalupu pod lezeckou oblastí Kozelka.

Přijímáme nové členy. Pokud se chcete stát členy našeho oddílu přijď na některou ze schůzí nebo kontaktuj předsedu oddílu. Vice na oddílových stránkách
https://hounion.webnode.cz .

Kontakt: +420 739 247 384 (předseda Petr Janata ), Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Free business joomla templates